Skip to content →

Wygraj Kalendarz Sportowy 2015!

Początkowo ten Kalendarz miałem zostawić sobie. Już od dawna zbieram się, żeby dokładnie opisywać swoje treningi, by później móc je porównywać oraz wyciągać wnioski, jakie ćwiczenia mi bardziej służą, a jakie doprowadzają do przetrenowania. W grudniu ubiegłego roku, szukając prezentów gwiazdkowych, odwiedziłem wszystkie Empiki, Matrasy i tego typu sklepy, ale nie znalazłem nic, co by mnie urzekło. Wszystkie te kalendarze były takie… zwykłe. No ale z drugiej strony, co tu wymagać od kalendarza? Okazuje się, że jednak można…

Kalendarz Sportowy 2015

W internecie natrafiłem na stronę One Year Fund, a na niej to cudo… Cudo to odpowiednie słowo, bo współautorką projektu jest Dominika Cuda, która specjalizuje się w sesjach sportowych. Pierwszy Sportowy Kalendarz to tak naprawdę sposób na wsparcie młodych sportowców, których nie stać na sprzęt… Cały dochód ze sprzedaży Kalendarza przeznaczony jest na ten właśnie cel, o czym czytamy na jednej z pierwszych stron.

cel

W Kalendarzu znajdują się specjalne rubryki, w których można zapisywać swoje plany, osiągnięcia, zjedzone posiłki, spalone kalorie oraz inne parametry, tak ważne dla osób trenujących. Zaprojektowane jest to w bardzo przejrzysty sposób i z pewnością puste pole w miejscu, gdzie powinien być wpisany trening, będzie raziło za każdym razem, gdy sięgniemy po Kalendarz.

układ

Co jakiś czas na kartach Kalendarza pojawiają się także motywujące hasła i cytaty znanych sportowców.

hasło

Jednak najbardziej kontrowersyjną ozdobą tego wydawnictwa są sportowe zdjęcia nagich kobiet. 12 uczestniczek, 12 dyscyplin…

bieganie

Uważam, że jest to świetny Kalendarz, a sama idea wspierania młodych sportowców jeszcze piękniejsza. Dlatego właśnie chciałbym, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o istnieniu Fundacji One Year Fund oraz możliwości pomocy utalentowanej młodzieży, której nie stać na sprzęt sportowy. Aby to zrobić i wygrać mój egzemplarz Kalendarza Sportowego 2015 należy:

1. Polubić Fanpage Dominika Cuda Photography,

2. Polubić Fanpage Mariusz Michalski – biegiemnatrening.pl,

3. Udostępnić ten post na swojej tablicy na Facebook’u

4. Wysłać maila na adres: mariusz@biegiemnatrening.pl ze swoim ulubionym hasłem motywacyjnym oraz wyjaśnieniem, dlaczego jest ono dla Was wyjątkowe. W temacie wiadomości proszę wpisać ‘Konkurs – Kalendarz Sportowy 2015’.

Na odpowiedzi czekam do 15 lutego 2015 do godz. 23:59. Jednego Zwycięzcę podam na Blogu dzień później, czyli 16 lutego.

POWODZENIA!

Udostępnij wpis ...Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
0

Published in konkursy recenzje

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *